sobota, 27 marca 2010

wiosennie c.d:) 131, 132, 133

kolejne zabijaki czasu:)
mam nadzieje ze w szybkim tempie dojdę do 150 tworów:)
bo w planach mam słodkie candy :D

pszczółki :)

NIEAKTUALNE


dojrzewające winogrona:)

NIEAKTUALNE

<3

piątek, 26 marca 2010

128, 129, 130 wiosna... :)

Wiosenne tchnienie :)
i nawet trochę czasu znalazłam by je zrobić:)

bransoletki w stylu charms- z doczepianymi przywieszkami


słonik na szczęście :)
NIEAKTUALNE


ważka :)
NIEAKTUALNE


7 doczepianych charms'ów :)
NIEAKTUALNE

czwartek, 18 marca 2010

126, 127 troszkę nowości :)

Zatęskniłam za tego typu robótkami... no i dziś powstały takie dwa drobiazgi :)

Retro Style

Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: marmurowe, plastikowe
Długość: 6,5 cm
Szerokość: 3 cm


Jesienna

Bransoletka posrebrzana
Koraliki: metalowe, szklane, hematyt
długość samej bransoletki: 17 cm
Łańcuszek do regulacji: 5cm

;)



wtorek, 16 marca 2010

moja inna pasja...

Nie mam za wiele czasu, co zaznaczam prawie w każdym poście i zaczyna się to robić nudne hehe ale cóż... ostatnio uporałam się z obrazem który robiłam za długo... czyli zrobiłam trochę i odkładałam skończenie go na kolejny miesiąc itd. Osoba dla której go robiłam okazała niesamowitą cierpliwość:) Ale dziś już zamknęłam całe szczęście ten temat :) choć serce mi boli jak myślę, że muszę się rozstać z moim obrazem, no ale cóż tak bywa:) A więc z sentymentu do tego dziełka pokazuje go tu, w moim blogu gdzie pokazuję dla was to co lubię robić najbardziej :) tym razem moje inne hobby... malarstwo :)


format 100cm x 70 cm
olej na płótnie
ogólnie kiepskie zdjęcie, szkoda że nie widać złoceń na około liści, które w rzeczywistości naprawdę wyglądają fajnie:)


poniedziałek, 22 lutego 2010

etui c.d :D

Zainspirowana moim wcześniejszym etui- Powstało kolejne:D



sobota, 20 lutego 2010

etui :D

Wczorajszego wieczoru postanowiłam sobie kupić etui na komórkę.
Tak sobie szukam po internecie aż w końcu mnie tknęło... dlaczego sama sobie nie zrobię?
Co prawda ostatnio nie mam zbyt wiele czasu, dlatego nic nowego tutaj nie umieszczam:(...
Ale wczoraj w nocy bardzo szybko powstało coś takiego...




Może nie jest wymyślne, ani skomplikowane.
Ale mimo to radość jaką mi to sprawiło- bezcenne :D
No i moja kieszeń nie ucierpiała ;P

sobota, 6 lutego 2010

:D moje pierwsze wyróżnienie


Och jak miło mi się zaczął dzień :D a wszystko dzięki wyróżnieniu które dostałam od Kica Bijoux.

Na prawdę jest mi bardzo miło, że inni doceniają moje małe dzieła :D

Dziękuję bardzo :*







żeby ich nie trzymać tylko dla siebie przekaże je dalej dla Joanny, której dzieła mnie czarują barwą i oryginalnością :) dla Asi, która robi niezwykle delikatne i piękne fotografię :) no i dla Rogatej, która robi naprawdę cudne kolczyki :)



środa, 30 grudnia 2009

123,124,125... troszkę inaczej :) Broszki

Nie sądziłam że sprawi mi to taką dużą radość:D
Dopiero zaczynam się bawić tym tematem (broszek)
Jeszcze mam trochę problemów z przyzwoitym wyglądem tyłu. 
A jak wyszły z przodu już pokazuje... :)

szerokość: 5,5cm   wysokość: 5,5 cm


szerokość: 5 cm   wysokość: 4,5 cm


szerokość: 5cm   wysokość: 5cm


sobota, 21 listopada 2009

121,122... KWIATKOWO C.D ;)


Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: masa termoutwardzalna ( lakierowana) + ZŁOTA FARBA, szklane
Długość: ~7,5cm
Szerokość:~3cm


*NIEAKTUALNE*
Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: masa termoutwardzalna ( lakierowana)+ złota farba, szklane
Długość: ~7,5cm
Szerokość:~2,7cm


Uwielbiam kolory Jesieni...
 
Mój zastój postowy jest niestety spowodowany zupełnym brakiem czasu... puki co tylko uczelnia i uczelnia... ech... te 2 pary udało mi się zrobić w wyżebranej chwili wolnego czasu. 

:)

czwartek, 29 października 2009

kwiatkowo 119, 120 ... ;)

*NIEAKTUALNE*

Słoneczniki :)

Kolczyki Posrebrzane + przywieszka
Koraliki: masa termoutwardzalna ( lakierowana)
Długość: ~4cm
Szerokość:~3,5cm


Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: masa termoutwardzalna ( lakierowana)
Długość: ~4,5cm
Szerokość:~3cm

środa, 21 października 2009

Moje Candy - wyniki :)

Parę chwil temu wylosowałam osobę, która dostanie moje małe candy.

Jest nią: Boniusia

Gratuluję ! Proszę o kontakt, podanie adresu i takie tam ;)

Nie długo planuje zrobić kolejne candy, więc osoby których niestety nie wylosowałam zapraszam - tak na przyszłość:)

Życzę wszystkim udanego wieczora ! :) 



niedziela, 18 października 2009

118 Różyczkowo :D

kolczyki i przywieszka posrebrzana

Zrobiłam je na zamówienie koleżanki. Fajna zabawa :)

116,117... prosto, elegancko na czarno :)


Kolczyki SREBRO PRÓBA 925
Koraliki: szklane
Długość: ~7cm
Szerokość:~1,5cm


Kolczyki SREBRO PRÓBA 925
Koraliki: szklane
Długość: ~6cm
Szerokość:~0,8cm

środa, 14 października 2009

animowanie :) 113,114,115 ... ^^

smerfy

*NIEAKTUALNE*

Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: masa termoutwardzalna ( lakierowana)
Długość: ~3,5cm
Szerokość:~2,5cm

Simpson ponownie, z sentymentu do bajki

Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: masa termoutwardzalna ( lakierowana)
Długość: ~2,5cm
Szerokość:~1,6cm


Kermit :D Ulica Sezamkowa ;)
*NIEAKTUALNE*

Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: masa termoutwardzalna ( lakierowana)
Długość: ~3,2cm
Szerokość:~2,5cm

sobota, 10 października 2009

111, 112...


Kolczyki Posrebrzane

Koraliki: szklane
Długość: ~5cm
Szerokość:~2,3cm


Moja pierwsza bransoletka, którą zrobiłam :)

Bransoletka Posrebrzana
Długość: ~15,5cm
Szerokość:~2,1cm
regulacja zapięcia

109, 110 Jesienne tchnienie c.d...

Kolczyki Posrebrzane

Koraliki: masa termoutwardzalna (odrobina złotej farby, lakierowana)
Długość: ~5,5cm
Szerokość:~3,1cm

Kolczyki Posrebrzane

Koraliki: masa termoutwardzalna (odrobina złotej farby, lakierowana, odrobina farby akrylowej)
Długość: ~3,5cm
Szerokość:~2cm


wtorek, 6 października 2009

Jesienne tchnienie c.d. 106,107,108...

Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: szklane, drewniane, masa termoutwardzalna (odrobina złotej farby, lakierowana)
Długość: ~4cm
Szerokość:~3cm

Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: masa termoutwardzalna (odrobina złotej farby, lakierowana)
Długość: ~9cm
Szerokość:~1,5cm


Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: szklane, masa termoutwardzalna (odrobina złotej farby, lakierowana)
Długość: ~7cm
Szerokość:~2cm


Uwielbiam jesienne kolory w przeciwieństwie do samej zimnej i ponurej jesiennej pogody. Spodobało mi się tworzenie kolczyków z listeczkami, na pewno jeszcze się jakieś tutaj pojawią :) 

niedziela, 4 października 2009

105

*NIEAKTUALNE*

Ważki... uwielbiam biżuterię z tym owadem :)

Kolczyki Posrebrzane
Długość: ~3,3cm
Szerokość:~2,1cm

104





Trzy naszyjniki na lince, przywieszki wykonane z masy termoutwardzalnej (czyt. modelina ;>).  Spłodzone w pewien nudny wieczór przy kubku herbaty i myślach o tym jak mi się nie chce znów ostro naginać na uczelni... ech... 


środa, 30 września 2009

103 simpsons

Najmłodsza z rodziny Simpsonów. Zawsze miałam słabość do tej małej postaci. No i tak w pewien nudny wieczór powstała ta para kolczyków. :)

*NIEAKTUALNE*
Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: modelina lakierowana
Długość: ~3cm
Szerokość:~2,5cm

102

Moja passa zamówień na "milowy las" jak widać trwa. Tym razem wykonałam zamówienie na królika:) Trochę dzióbania było, ale jestem zadowolona :)

*NIEAKTUALNE*

poniedziałek, 28 września 2009

101

Puchatek również robiony na zamówienie:)

*NIEAKTUALNE*


Posrebrzana Przywieszka
Koraliki: modelina lakierowana
Długość: ~6cm
Szerokość:~2,6cm

niedziela, 27 września 2009

100

Kici kici kici... :)

*NIEAKTUALNE*


Kolczyki Posrebrzane
Koraliki: modelina lakierowana
Długość: ~3,5cm
Szerokość:~2,6cm

sobota, 26 września 2009

99

*NIEAKTUALNE*

Jakoś Takoś wzięło mnie na zrobienie paru bajkowych postaci :)

Tweety :D


Posrebrzana Przywieszka
Koraliki: modelina lakierowana
Długość: ~5cm
Szerokość:~2,6cm